Okiennice COUNTRY- Inwood
menu_button

Okiennice Country

Prostota i elegancja w jednym

KLASYKA JEST ZAWSZE W MODZIE.

Country to model osłony okiennej, który uważany jest za najbardziej tradycyjny spośród wszystkich, dostępnych w naszej ofercie. Wykonane z pojedynczych, litych paneli zawieszonych na ramie, tworzą efekt przywołujący na myśl elegancję minionych epok, nadając wnętrzu niebywałego klimatu, charakteru i wyrazu. Rewelacyjnie sprawdzą się przy wysokich sufitach oraz dużych oknach. Idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na stworzeniu pełnej blokady przed padającymi z zewnątrz promieniami słońca. Nie ma możliwości stworzenia półmroku. Swoje zastosowanie znajdą m.in. w sypialniach, pokojach dzieci czy łazienkach.

Shuttersy Country poza tym, że są niezwykle eleganckie, posiadają prostą konstrukcję dzięki której są również niewiarygodnie praktyczne. Idealnie sprawdzą się w domach w stylu klasycznym, skandynawskim, prowansalskim lub Country!

niestandardowe shuttersy

niestandardowe shuttersy

Kolory

Dbamy o to, by nasza oferta była odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby Klientów. Właśnie dlatego posiadamy ogromną gamę kolorów, dzięki którym mają Państwo możliwość dopasowania, nadania swojemu wnętrzu stylowego wyglądu oraz wykorzystania okiennic nie tylko jako praktyczny dodatek, ale również designerskie uzupełnienie aranżacji. Inwood Shutters Country pokryte są sześcioma warstwami farby poliuretanowej. Niezwykle odporne na odbarwienia, promienie UV i wilgoć. Gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie czystości. Dostępne wszystkie kolory z palety RAL oraz NCS.

Jeśli nie jesteś pewien, jakie okiennice wybrać, pomyśl o pomieszczenia w jakim mają udekorować Twoje okno. Potrzebujesz więcej prywatności? Chcesz mieć większą kontrolę nad wpadającym do wewnątrz pomieszczenia światłem? Może zależy Ci na izolacji od zewnątrz i ograniczenia wpadającego do środka chłodu lub hałasu? Może zdecydowałeś się na kombinację wszystkich trzech? Niezależnie od stawianych nam wymagań, pomożemy Ci znaleźć styl drewnianych okiennic dostosowany dla Ciebie.