Panele akustyczne- Inwood
menu_button

Panele akustyczne

Panele akustyczne zapewniają dobre warunki akustyczne oraz estetyczne w Twoim domu, biurze...
gdzie tylko zechcesz

CIĘŻKO JEST ROZMAWIAĆ W POMIESZCZENIU O SŁABEJ AKUSTYCE, PRAWDA?

Na pewno doświadczyłeś tego w restauracjach, szkołach czy innych pomieszczeniach. Dobre warunki akustyczne są ważne także w domu. Duże, minimalistycznie urządzone pomieszczenia mogą wydawać głuchy i zimny dźwięk, który odbija się echem, tworząc nieprzyjemne wrażenie.

Dzięki panelom akustycznym Inwood możesz nie tylko poprawić dźwięk, ale także wygląd swoich pomieszczeń. Posiadają one niezwykłe walory estetyczne i pasują do każdego wnętrza, a sposób ich montażu jest wręcz dziecinnie prosty.

Nasze panele akustyczne występują w wielu kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie. Zbudowane są z 9mm filcu syntetycznego pochodzącego z recyklingu, na którym mocowane są drobne 25mm panele wykonane z barwionego w masie czarnego MDF-u, który następnie jest okleinowany naturalnym fornirem z drewna.

Dodatkowo istnieje opcja okleinowania w wybranym przez klienta fornirze, innym niż w naszej podstawowej ofercie.

WZORY FORNIRÓW
DŹWIĘK W POMIESZCZENIU MOŻE
BYĆ PRZYJEMNIEJSZY

Drewniane panele akustyczne INWOOD są idealne do zastosowania w każdym pomieszczeniu, w którym występują problemy akustyczne. Może to być twój dom, mieszkanie, czy biuro. Ogólny hałas zostanie zmniejszony, będzie przyjemniejszy, a wnętrze zyska wspaniały wygląd.

Nasze panele można także z powodzeniem stosować w miejscach użyteczności publicznej, salach konferencyjnych, kawiarniach, restauracjach i sklepach, gdzie potrzebne jest również eleganckie rozwiązanie pochłaniające dźwięk.

Nasze domy są coraz bardziej narażone na nieprzyjemny hałas. Często urządzamy je sposób nowoczesny i minimalistyczny. Odgłosy odbijają się od pustych ścian. Dzięki panelom, zyskasz przyjemne wrażenie akustyczne i wizualne. Kto z nas nie kocha drewna?!

SŁABA AKUSTYKA JEST
STRESUJĄCA
Ściana czy sufit?

Panele akustyczne Inwood możesz zastosować na ścianie oraz suficie. Możesz nimi zabudować całe pomieszczenia, pojedyncze ściany, a także zastosować miejscowo w celach dekoracyjnych. Kolor możesz także dopasować do swoich wnętrz. Gwarantujemy, że efekt będzie niesamowity!

Nasze panele są funkcjonalne i bardzo atrakcyjne, wykonane z trwałych materiałów – filc jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu, a drewno pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Możesz to zrobić sam i zaoszczędzić
pieniądze oraz czas

Jeśli chcesz poprawić jakość dźwięku w swoim domu, możesz zainwestować w długie ciężkie zasłony, meble, półki na książki, tkaniny, a także dywany, które są również ważnymi czynnikiem tłumiącym hałas w domu. Ale jeśli ta forma pochłaniania nadmiernego hałasu nie jest dla Ciebie, to nasze drewniane panele akustyczne będą idealne. Piękne, funkcjonalne i łatwe w montażu.

Jeśli chcesz zobaczyć panele akustyczne przed zakupem, możesz zamówić wzorniki w cenie 99 zł . W ten sposób upewnisz się, że wybrany panel akustyczny, pasuje do Twojego wystroju. Napisz do nas info@inwood.pl

MONTAŻ PANELI AKUSTYCZNYCH ZA POMOCĄ KILKU NARZĘDZI

Naturalny fornir przygotowaliśmy tak, aby posiadał naturalną strukturę. Chcemy, aby nasze panele miały piękny, naturalny wygląd. Wykonane modułowo na sztywnym filcu o wymiarach 2420 × 600 x 9mm. Grubość listew razem z filcem to ok 19mm. Montaż odbywa się za pomocą zaledwie kilku narzędzi, a dzięki naszym instrukcjom zostaniesz bezpiecznie przeprowadzony przez cały proces.

MONTAŻ PANELI

POLSKA PRODUKCJA

Wszystkie nasze produkty powstają w naszej małej fabryce w Przechlewie, gdzie nasza rodzina pracuje od wielu lat. Mimo że mamy klientów na całym świecie, wszystkie nasze produkty wykonujemy w Polsce, ponieważ nigdy nie pójdziemy na kompromis w kwestii jakości. Jest ona dla nas absolutnym priorytetem.

Każdy nasz produkt jest wyjątkowy. Każdy najmniejszy szczegół jest wykonany ręcznie, aby zapewnić najwyższą jakość. To proces, który wymaga czasu – ale jest tego wart.