Kontakt

Adres: 77-320 Przechlewo, Szczytno

Godziny otwarcia: Pon – Pt 7:00 – 15:00

Telefon: +48 606 387 276
Email: biuro@inwood.pl
Email: info@inwood.pl

Zapytaj o ofertę!

Niestandardowe shuttersy

Nieszablonowe kształty zachwycą funkcjonalnością oraz estetyką.


Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Shuttersy niestandardowe to propozycja dla osób, które szukają osłony na okna o nietypowych kształtach. Łuki, trójkąty, koła, bawole oko czy okna narożne – nie ma znaczenia jakiego kształtu i rozmiaru są otwory okienne w Państwa domach. Wykonamy niestandardowe drewniane shuttersy dostosowane do wyjątkowych potrzeb i oczekiwań. Podejmujemy się każdego niestandardowego projektu! Wszystkie okiennice wewnętrzne wykonujemy z największą starannością oraz dbałością o detale. Pragniemy zyskać Państwa zadowolenie oraz stworzyć produkt, który zachwyci zarówno swoją funkcjonalnością, jak i estetyką. Połączenie niestandardowego kształtu okna z designerskimi shuttersami to gwarancja ciekawego, przyciągającego wzrok efektu!

Niestandardowe shuttersy to wszelkiego rodzaju nietypowe kształty np. łuki, koła, trójkąty, okna narożne, trapezowe, bawole oka itp. Bardzo często spotykamy się z zapytaniami o zabudową właśnie niestandardowych okien. Shutters na takich oknach wygląda wyjątkowo ciekawie i oryginalnie.

Materiał

Wszystkie Shuttersy Inwood wykonywane są z indonezyjskiego drewna egzotycznego z gatunku Durian. To materiał, który jest stosunkowo lekki, przy jednoczesnej wytrzymałości. Ponadto, to gatunek drewna, który jest tak zwyczajnie piękny, dzięki czemu efekt końcowy zachwyca nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kolory

Poza dostosowaniem rozmiaru i kształtu Shuttersów mogą Państwo również wybrać ich kolor. Posiadamy ogromną paletę dostępnych barw. Tak duży wybór to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Inwood Shutters pokrywamy aż sześcioma warstwami farby poliuretanowej! Dodatkowo, zabezpieczamy je powłoką lakierniczą, przez co zyskują odporność na wilgoć (możliwość montażu w łazienkach!), promienie UV i odbarwienia. Dzięki gładkim lamelom są łatwe w utrzymaniu czystości.

Chcesz posiadać w swoim domu piękne shuttersy, ale nie wiesz jakie wybrać? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni styl drewnianych okiennic do Twojego wnętrza. Chcesz mieć większą kontrolę nad światłem słonecznym? A może potrzebujesz więcej prywatności? Mamy wiele rozwiązań, aby w pełni spełnić Twoje oczekiwania wobec naszego produktu.